Organika.com.ua — це місце зустрічі всіх шанувальників органічної та натуральної косметики. Тут можна дізнатися про новинки, отримати професійні поради щодо застосування натуральних косметичних продуктів, замовити органічну косметику українських та зарубіжних компаній за приємними цінами з доставкою у Києві, Запоріжжі та по всій Україні.

Головна мета нашої команди — популяризація органічної та натуральної косметики насамперед від українських виробників. Ми співпрацюємо з професійними косметологами, перукарями, візажистами та іншими майстрами б’юті-сфери, тому всі рекомендації на Organika.com.ua надаються на основі реального досвіду спеціалістів.

Якщо ви — український бренд органічної або натуральної косметики і бажаєте бути представлені в нашому інтернет-магазині, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, перерахованим у розділі «Контактна інформація».

Часті питання

Чим натуральна косметика відрізняється від органічної?

Головна відмінність натуральної косметики від органічної — відсотковий вміст компонентів рослинного походження. В органічних засобах це 90-95%, у натуральних — понад 50%.

Як точно знати, що це натуральна чи органічна косметика?

Приналежність тієї чи іншої косметичного продукту до органічної чи натуральної групи товарів підтверджує наявність відповідних сертифікатів. Умовні позначки, які кажуть про наявність сертифікації, потрібно шукати на етикетці.

Які бренди органічної та натуральної косметики можна замовити у вашому магазині?

У нас представлена продукція українських та азіатських (переважно корейських) виробників косметики.

Якщо ви є представником компанії, яка займається виробництвом натуральної або органічної косметики, та хочете продавати свою продукцію на нашому майданчику, зв’яжіться з нами будь-яким із способів, перерахованих у розділі «Контактна інформація».

Косметика, яку ви продаєте, є гіпоалергенною?

Згідно з вимогами до натуральної косметики, гіпоалергенними повинні бути консерванти, що використовуються в ній.

Однак самі інгредієнти природного походження можуть спричиняти алергічну реакцію, якщо у вас є індивідуальна непереносимість того чи іншого компонента.

Тому будь-який новий засіб рекомендується спочатку перевірити на невеликій ділянці шкіри, наприклад, на згині ліктя.